Шановні відвідувачі! Вітаю Вас на сторінках мого блогу. Веб-ресурс створений з метою висвітлення власного досвіду.

Курсова перепідготовка


Розподіл годин  курсів

- соціально – гуманітарний модуль – 22 години.
- професійний – 60 годин.
- діагностико – аналітичний – 8 годин.

Лекції викладачів були цікавими, змістовними. Дізнались багато нового. Викладачі поділились своїми педагогічними вміннями. Надбаннями, досвідом. Всі лекції дуже сподобались.
Була цікавою практика. Нас приємно зустріли в школі- інтернаті, ліцей «Сокіл», де познайомили з досвідом роботи з проблеми «Інноваційні підходи до формування базових компетентностей вихованців ГПД».
Директор ліцею розповів про хід нових напрямків роботи, започаткування кадетського виховання, військово – спортивної роботи, про навчання дітей з вадами слуху, мови. Ми відвідали виставки робіт дітей для учасників АТО.
С.Д. Сторчаус розповів про патріотичне виховання в ліцеї.
Заступник з виховної роботи Н.В. Мілентій  ознайомила з роботою гуртків: хореографії, комп’ютерного, військово – спортивного.
Куратор кадетського напрямку освіти, керівник гуртка «Сокіл» старший вихователь В.В.Андрійченко доповів про позаурочну роботу з кадетами та вихованцями класів військово- спортивного напрямку.
Тифлопедагог Н.О.Сивиринчук ознайомила з роботою зі слабозорими дітьми.
Дуже цікавою була екскурсія по школі-інтернату, ліцею «Сокіл». Разом з колегами відвідали комп’ютерний клас, початкові класи, логопедичні кабінети, медичні кабінети, кабінет тифлопедагога, спортивні зали, тир.
Вихователі мали можливість спробувати свої сили в стрільбі зі зброї в тиру.
Відвідали також школу «Мрія»,  де цікавими були виставки робіт, колажі.
Крім лекцій, занять було багато цікавих практичних занять, презентації, захисти робіт, роботи в парах, в групах, створення газет, проектів.
Велику увагу приділяли розвитку компетентностей учнів шляхом застосування інноваційних підходів до вихованців ГПД.
Захистила роботу «Розвиток творчих та розумових здібностей вихованців ГПД».

Виступ на курсах


Фотогалерея курсів


Немає коментарів:

Опублікувати коментар